Aktualności

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny
oraz wesołego Alleluja!

Zarząd i pracownicy firmy GOTOWSKI

Informacja prasowa
Komunikat

    W czwartek 11 marca o godz. 21.55 TVP1 wyemitowała odcinek „Magazynu śledczego Anity Gargas”, poświęcony stanowi technicznemu mostu Uniwersyteckiego w Bydgoszczy. W materiale zamieszczono kilkunastosekundową wypowiedź prezesa zarządu firmy Gotowski, wykonawcy inwestycji – inż. Marka Gotowskiego, wyciętą z ponad 40-minutowej rozmowy, którą przeprowadził z M. Gotowskim współpracownik red. Gargas  – red. Rafał Frydrych. W związku z chaotycznym i pozbawionym wartości merytorycznych przekazem reportażu oraz niejasnymi intencjami jego twórców, a przede wszystkim chcąc w duchu transparentności wyjaśnić wszelkie nieścisłości publikujemy link do całej rozmowy. Zapraszamy do zapoznania się z nią. 

Odnośnik do pełnego nagrania - proszę kliknąć tutaj.

Bydgoszcz, 14 marca 2021 r.

W związku z decyzją Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy
z dn. 29 stycznia 2021 r. o czasowym zamknięciu Mostu Uniwersyteckiego w Bydgoszczy, budowniczy Trasy Uniwersyteckiej w tym mostu M2 (most stalowy nad Brdą) składają oświadczenie:

Miasto Bydgoszcz i Towarzystwo Miłośników Miasta Bydgoszczy wspierają walkę z koronawirusem – organizują zbiórkę pieniędzy, które będą przekazywane bydgoskim szpitalom.

 Inicjatywa zbiórki na rzecz bydgoskich szpitali w walce z koronawirusem zrodziła się w odpowiedzi na głosy i telefony od osób, które wyrażały chęć takiej pomocy finansowej. Wszystkie zebrane środki będą przekazywane bydgoskim szpitalom na zakup niezbędnego sprzętu i materiałów do walki z pandemią. Pieniądze będą mogły być wykorzystane na zakup niezbędnych środków ochrony: maseczek, fartuchów, rękawiczek, gogli, kombinezonów ochronnych itp.

Do udziału w zbiórce zapraszamy zarówno osoby prywatne, jak i firmy.

 Środki będą przekazywane na bieżąco w zależności od potrzeb w uzgodnieniu z poszczególnymi szpitalami.  

JAK WPŁACIĆ:
Dowolną kwotę pieniędzy należy wpłacić na rachunek bankowy Towarzystwa Miłośników Miasta Bydgoszczy (Jezuicka 4, 85-102 Bydgoszcz):
11 1020 1462 0000 7202 0364 6866
W tytule przelewu* prosimy o wpisanie numeru telefonu lub adresu e-mail w celu umożliwienia pracownikom Urzędu Miasta kontaktu z darczyńcą. W ramach wdzięczności za zaangażowanie w akcję

„Wspieramy bydgoskie szpitale” każdy wpłacający otrzyma podziękowanie od Prezydenta Bydgoszczy.       

W przypadku pytań prosimy o kontakt na adres e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub pod numerem tel.: 795 160 843.

Organizatorami akcji są Miasto Bydgoszcz i Towarzystwo Miłośników Miasta Bydgoszczy.

Za wszystkie wpłaty dziękujemy!

Aktualności